2 pokoje na Redenie 48 m2

Mieszkanie na sprzedaż, Dąbrowa Górnicza, Reden

265 000 PLN

5 521 PLN/m2

Tomasz Jurczyk
nr licencji: 6414
501-284-646
509-307-195
interdomdg@op.pl

Opis

WYKONUJEMY ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ DLA DOMÓW , MIESZKAŃ I LOKALI.

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w stanie do remontu, częściowo umeblowane, położone w atrakcyjnej części Dąbrowy Górniczej (Reden, ul. Królowej Jadwigi). Mieszkanie o powierzchni ok. 48 m2 składa się z 2 pokoi, widnej kuchni w kształcie kwadratu, przedpokoju oraz łazienki z wc. Położone jest na parterze w 10-piętrowym bloku.
Kuchnia jest w pełni umeblowana i wyposażona (lodówka, płyta gazowa, piekarnik, zmywarka), reszta pomieszczeń jest w stanie do remontu. Łazienka wyposażona w pralkę i dużą wannę. W przedpokoju znajduje się szafa zabudowana we wnęce. Okna PCV. Mieszkanie nie posiada balkonu.

Czynsz do Spółdzielni ok. 870 zł z zaliczkami na media i śmieciami na 2 osoby.

Media: prąd, gaz, woda, c.o. z sieci miejskiej, ciepła woda z piecyka gazowego.

Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo bez KW.

Cena: 265.000 zł do negocjacji.

Znakomita lokalizacja - dzielnica Reden, w pobliżu targowisko miejskie, dyskont Biedronka, szkoła, przystanek autobusowy i tramwajowy, punkty handlowo-usługowe i wiele innych udogodnień.  

Prezentacja ww. nieruchomości oraz udostępnienie danych adresowych odbywa się po podpisaniu umowy pośrednictwa, zgodnie z art 180 pkt 3 Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami. 

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA. Więcej ofert na naszej stronie ... interdomdg.pl         
Osoba odpowiedzialna zawodowo za ofertę: Małgorzata Jurczyk, numer licencji 2060. Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, lecz ma charakter informacyjny. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.         
Jeśli żadna z przedstawionych ofert nie zainteresowała państwa prosimy o przesłanie informacji dotyczącej poszukiwanej przez państwa nieruchomości. POMAGAMY KLIENTOM W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI. Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej budynków i lokali mieszkalnych. Posiadamy uprawnienia w tym zakresie.    


Oferta nr 281110392 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 281110392
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 265 000 PLN
Cena za m2 5 521 PLN
Liczba pokoi 2
Piętro Parter
Liczba pięter 10
Powierzchnia 48 m2
Miejscowość Dąbrowa Górnicza
Dzielnica Reden
Ulica/Osiedle Królowej Jadwigi
Województwo ŚLĄSKIE
Powiat Dąbrowa Górnicza m.
Gmina Dąbrowa Górnicza M.
Własność własność
Opłaty 900.00
Ogrzewanie co miejskie