SUPER LOKALIZACJA

Obiekt magazynowy/hala na sprzedaż, Sosnowiec, Zagórze

2 250 000 PLN

255 PLN/m2

Małgorzata Jurczyk
nr licencji: 2060
501618506
interdomdg@op.pl

Opis

WYKONUJEMY ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ DLA DOMÓW, MIESZKAŃ I LOKALI.  
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ.
PODANA CENA DOTYCZY CAŁEJ NIERUCHOMOŚCI, W KTÓREJ SKŁAD WCHODZI:
POWIERZCHNIA TERENU, HALA PRODUKCYJNA, BUDYNEK BIUROWY.
Polecamy do sprzedaży nieruchomość położoną w Sosnowcu -Zagórzu na terenach przemysłowych, zabudowaną budynkiem produkcyjno-magazynowym oraz budynkiem biurowo-administracyjnym. Powierzchnia terenu na którym znajdują się zabudowania wynosi 8220 m.kw.( w tym 3666m.kw - własność a 4554 m.kw- uzytkowanie wieczyste). 
HALA PRODUKCYJNA - powierzchnia hali wynosi 852 m.kw, jest murowana, jednokondygnacyjna, dach jest żelbetowy, kryty papą, posadzka jest betonowa. Podłączone są instalacje wod.kan, elektryczna .
BUDYNEK BIUROWY - powierzchnia budynku wynosi 705 m.kw. o konstrukcji prefabrykowanej, żelbetowej, parterowy. Budynek jest po kapitalnym remoncie, nowe instalacje: elektryczna, wodna, kanalizacyjna.
Bardzo dobra lokalizacja , w sąsiedztwie terenów przemysłowych i innych firm. Bardzo dobry wyjazd na trasę szybkiego ruchu Katowice -Kraków oraz trasę S1. Możliwość wjazdu dużymi samochodami typu TIR. Cały teren jest ogrodzony, utwardzony i oświetlony. Podana cena jest ceną netto.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ.
ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA.
Osoba odpowiedzialna zawodowo za ofertę: Małgorzata Jurczyk, numer licencji 2060. Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, lecz ma charakter informacyjny. Jeśli żadna z przedstawionych ofert nie zainteresowała państwa prosimy o przesłanie informacji dotyczącej poszukiwanej przez państwa nieruchomości. POMAGAMY KLIENTOM W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI. Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej budynków i lokali mieszkalnych. Posiadamy uprawnienia w tym zakresie.


.
Oferta nr 277730392 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 277730392
Typ oferty Obiekt magazynowy/hala
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 2 250 000 PLN
Cena za m2 255 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 8 820 m2
Miejscowość Sosnowiec
Dzielnica Zagórze
Ulica/Osiedle Modrzewiowa
Województwo ŚLĄSKIE
Powiat Sosnowiec m.
Gmina Sosnowiec M.
Własność własność
Ogrzewanie co miejskie