Działka rolno-budowlana Mierzęcice-Sadowie

Działka budowlana na sprzedaż, Sadowie

370 000 PLN

50 PLN/m2

Tomasz Jurczyk
nr licencji: 6414
509-307-195
interdomdg@op.pl

Opis

WYKONUJEMY ŚWIADECTWA CHARAKTERSYSTYKI ENERGETYCZNEJ DLA MIESZKAŃ , BUDYNKÓW i LOKALI. 
Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży działki w powiecie Będzińskim (gmina Mierzęcice) , Sadowie, w spokojnej zielonej okolicy.  Całkowita powierzchnia działki wynosi około 7400 m2. Na tę powierzchnie składa się: ok. 1600 m2 o przeznaczeniu budowlanym, ok. 900 m2 o przeznaczeniu rolnym oraz 4900 m2, które nie zostało objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. 
Działka ma kształt prostokąta o szerokości 23 m i długości około 320 m - jest częściowo ogrodzona. Na działce znajduje się mały stary budynek, który trzeda wyburzyć. Wszystkie media (woda, prąd, kanalizacja, gaz) w drodze asfaltowej do pociągnięcia. Dzałka została częściowo oczyszczona z zadrzewień.
Spokojna zielona okolica, w sąsiedztwie tylko domki jednorodzinne, łąki i lasy. Dojazd do działki drogą asfaltową. 
Forma własmości: PEŁNA WŁASNOŚĆ. 
CENA: 50 zł/ m2 działki.
CAŁOŚĆ: 370 000 zł do negocjacji.  
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ.
ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA. Więcej ofert na naszej stronie www.interdomdg.pl 
Osoba odpowiedzialna zawodowo za ofertę: Małgorzata Jurczyk, numer licencji 2060. Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, lecz ma charakter informacyjny. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. 
Jeśli żadna z przedstawionych ofert nie zainteresowała państwa prosimy o przesłanie informacji dotyczącej poszukiwanej przez państwa nieruchomości. POMAGAMY KLIENTOM W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI. Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej budynków i lokali mieszkalnych. Posiadamy uprawnienia w tym zakresie. 
Oferta nr 278040392 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 278040392
Typ oferty Działka budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 370 000 PLN
Cena za m2 50 PLN
Powierzchnia 7 400 m2
Miejscowość Sadowie
Ulica/Osiedle Sadowie
Województwo ŚLĄSKIE
Powiat będziński
Gmina Mierzęcice
Ogrodzenie częściowe