OBIEKT MAGAZYNOWO-PRODUKCYJNY Sosnowiec/Dąbrowa.G.

Obiekt magazynowy/hala na wynajem, Sosnowiec, Zagórze

19 000 PLN

Tomasz Jurczyk
nr licencji: 6414
509-307-195
interdomdg@op.pl

Opis

WYKONUJEMY ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ DLA DOMÓW, MIESZKAŃ I LOKALI.  

PODANA CENA (19.000 zł/m-c netto + media) DOTYCZY CAŁEJ NIERUCHOMOŚCI, W KTÓREJ SKŁAD WCHODZI:
POWIERZCHNIA TERENU, HALA PRODUKCYJNA, WIATA MAGAZYNOWA I BUDYNEK BIUROWY.
Polecamy do wynajęcia nieruchomość położoną w Sosnowcu -Zagórzu na terenach przemysłowych, zabudowaną budynkiem produkcyjno-magazynowym oraz budynkiem biurowo-administracyjnym. Powierzchnia terenu na którym znajdują się zabudowania wynosi 8220 m.kw.( w tym 3666m.kw - własność a 4554 m.kw- uzytkowanie wieczyste). 
HALA PRODUKCYJNA - powierzchnia hali wynosi 852 m.kw, jest murowana, jednokondygnacyjna, dach jest żelbetowy, kryty papą, posadzka jest betonowa. Podłączone są instalacje wod.kan, elektryczna i centralnego ogrzewania.
WIATA MAGAZYNOWA - powierzchnia wynosi 202 m.kw. wykonana jest z konstrukcji stalowej, kryta blachą, nie ocieplona.
BUDYNEK BIUROWY - powierzchnia budynku wynosi 705 m.kw. o konstrukcji prefabrykowanej, żelbetowej, parterowy. Budynek jest po kapitalnym remoncie, nowe instalacje: elektryczna, wodna, kanalizacyjna i centralnego ogrzewania.
Bardzo dobra lokalizacja , w bezpośrednim sąsiedztwie terenów EXPO SILESIA oraz innych firm. Bardzo dobry wyjazd na trasę szybkiego ruchu Katowice -Kraków oraz trasę S1. Możliwość wjazdu dużymi samochodami typu TIR. Cały teren jest ogrodzony, utwardzony i oświetlony. Podana cena miesięcznego wynajmu jest ceną netto, do której należy doliczyć koszt mediów wg zużycia. 

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ.
ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA.
Osoba odpowiedzialna zawodowo za ofertę: Małgorzata Jurczyk, numer licencji 2060. Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, lecz ma charakter informacyjny. Jeśli żadna z przedstawionych ofert nie zainteresowała państwa prosimy o przesłanie informacji dotyczącej poszukiwanej przez państwa nieruchomości. POMAGAMY KLIENTOM W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI. Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej budynków i lokali mieszkalnych. Posiadamy uprawnienia w tym zakresie.

Oferta nr 277740392 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 277740392
Typ oferty Obiekt magazynowy/hala
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 19 000 PLN
Cena za m2 2 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 8 820 m2
Powierzchnia działki 8 820 m2
Miejscowość Sosnowiec
Dzielnica Zagórze
Ulica/Osiedle Dąbr.Gór./Sosnowiec
Województwo ŚLĄSKIE
Powiat Sosnowiec m.
Gmina Sosnowiec M.
Własność własność
Ogrzewanie co miejskie